Proszę czekać...
zamknij

Założenie firmy działającej w branży medycznej jest niezmiernie skomplikowane z uwagi na obostrzenie wieloma przepisami i regulacjami prawnymi. Gdy już uda się pokonać wszystkie trudy u przeciwności administracyjne, warto pomyśleć o odpowiedniej reklamie.

Myśląc o działaniach marketingowych związanych z firmą medyczną, trzeba oczywiście nie zapominać o niezbędnym kanale promocji marki, jakim jest sieć internet. W naszym zestawieniu firm znajdą Państwo przedsiębiorstwa starające się poszerzyć ogólną znajomość swojej marki.

Kosmetyki

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 12.03.2013
Hurtownia kosmetyczna Beautynova zajmuje się sprzedażą dla salonów urody kosmetyków profesjonalnych i naturalnych. Dzięki dobrym kontaktom z producentami, jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Nasza oferta obejmuje nie tylko materiały do wykonywania pielęgnacji ciała, lecz również wyposażenie do salonów kosmetycznych czy też szkolenia kosmetyczne, jakie organizujemy z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków. Prowadzimy również gabinet kosmetyczny.
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Gdzie kupować kosmetyki? W sklepie? Niekoniecznie! Kupując wszystkie potrzebne Ci kosmetyki w jednej hurtowni internetowej zdecydowanie oszczędzasz i tylko raz płacisz za wysyłkę. Zapraszamy na stronę www.beautynova.pl, gdzie możesz znaleźć wszystko to, co jest Ci potrzebne jeśli chodzi o kosmetyki. Znajdziesz tutaj również sprzęt oraz akcesoria dla salonów kosmetycznych - wszystko po to, byś nie musiała szukać dalej i mogła zamówić wszystko z jednego miejsca. Dla Twojej wygody, oraz oszczędności!

Brak obrazka

Beautynova

Dodano: 11.04.2014

Salony piękna specjalizujące się w zabiegach medycyny estetycznej na pewno odkryją w BeautyNova wiele innowacyjnych propozycji, wzmacniających przewagę konkurencyjną na rynku. Stosujemy w naszej działalności szerokie podejście do branży kosmetycznej. Sprzedajemy pozycje prestiżowych producentów, szkolimy klientów, np. z technik depilacji czy stylizacji paznokci. Organizujemy sporo pokazów produktowych. Dbamy o przejrzystość oferty. U nas zdobędą Państwo dostęp do cen hurtowych i merytorycznego wsparcia.

Strona konopnymarket.pl

konopnymarket.pl

Dodano: 01.01.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów kosmetycznych opartych na olejach oraz olejkach konopnych, które jesteśmy w stanie w pełni dopasować do oczekiwań klientów. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy wyroby, które pozwalają na zapewnienie zarówno wygodnego użytkowania a także skutecznego działania. Zapewniamy w naszym internetowym sklepie zarówno kosmetyki pielęgnacyjne a także specjalistyczne.

Depilacja bikini coraz tańszym zabiegiem kosmetycznym

Dzięki popularności zabiegów kosmetycznych oraz idei dbania o własny wygląd depilacja, a zwłaszcza depilacja bikini, przestała być swego rodzaju tematem tabu, a sam zabieg nie kojarzy się nam już tylko z wieczorną pielęgnacją we własnej łazience, ale i chwilą tylko dla siebie,...

więcej

Skąd bierze się trądzik?

Różnego rodzaju choroby skóry dotykają bardzo dużą część populacji. Szczególnie narażone są osoby młode, które w okresie dojrzewania muszą zmagać się z wieloma dolegliwościami, wśród których najbardziej powszechnym jest trądzik.

więcej

Dolegliwości trawienne chorobą XX wieku?

Choroba wrzodowa, dyspepsja, wzdęcia, niestrawność to tylko wybrane problemy, z jakim do lekarza trafiają coraz częściej pacjenci, uskarżający się na dolegliwości trawienne. Jak rozpoznać chorobę?

więcej

Słońce dla zdrowia

Zimą i jesienią nie mamy takiej możliwości, aby korzystać ze wspaniałej, słonecznej pogody. Dlatego gdy nadchodzi lato, powinniśmy jak najczęściej spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu.

więcej