Proszę czekać...
zamknij

Założenie firmy działającej w branży medycznej jest niezmiernie skomplikowane z uwagi na obostrzenie wieloma przepisami i regulacjami prawnymi. Gdy już uda się pokonać wszystkie trudy u przeciwności administracyjne, warto pomyśleć o odpowiedniej reklamie.

Myśląc o działaniach marketingowych związanych z firmą medyczną, trzeba oczywiście nie zapominać o niezbędnym kanale promocji marki, jakim jest sieć internet. W naszym zestawieniu firm znajdą Państwo przedsiębiorstwa starające się poszerzyć ogólną znajomość swojej marki.

Kosmetyki

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 12.03.2013
Hurtownia kosmetyczna Beautynova zajmuje się sprzedażą dla salonów urody kosmetyków profesjonalnych i naturalnych. Dzięki dobrym kontaktom z producentami, jesteśmy w stanie uzyskać atrakcyjne ceny i wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Nasza oferta obejmuje nie tylko materiały do wykonywania pielęgnacji ciała, lecz również wyposażenie do salonów kosmetycznych czy też szkolenia kosmetyczne, jakie organizujemy z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków. Prowadzimy również gabinet kosmetyczny.
Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Gdzie kupować kosmetyki? W sklepie? Niekoniecznie! Kupując wszystkie potrzebne Ci kosmetyki w jednej hurtowni internetowej zdecydowanie oszczędzasz i tylko raz płacisz za wysyłkę. Zapraszamy na stronę www.beautynova.pl, gdzie możesz znaleźć wszystko to, co jest Ci potrzebne jeśli chodzi o kosmetyki. Znajdziesz tutaj również sprzęt oraz akcesoria dla salonów kosmetycznych - wszystko po to, byś nie musiała szukać dalej i mogła zamówić wszystko z jednego miejsca. Dla Twojej wygody, oraz oszczędności!

Brak obrazka

Beautynova

Dodano: 11.04.2014

Salony piękna specjalizujące się w zabiegach medycyny estetycznej na pewno odkryją w BeautyNova wiele innowacyjnych propozycji, wzmacniających przewagę konkurencyjną na rynku. Stosujemy w naszej działalności szerokie podejście do branży kosmetycznej. Sprzedajemy pozycje prestiżowych producentów, szkolimy klientów, np. z technik depilacji czy stylizacji paznokci. Organizujemy sporo pokazów produktowych. Dbamy o przejrzystość oferty. U nas zdobędą Państwo dostęp do cen hurtowych i merytorycznego wsparcia.

Strona konopnymarket.pl

konopnymarket.pl

Dodano: 01.01.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów kosmetycznych opartych na olejach oraz olejkach konopnych, które jesteśmy w stanie w pełni dopasować do oczekiwań klientów. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy wyroby, które pozwalają na zapewnienie zarówno wygodnego użytkowania a także skutecznego działania. Zapewniamy w naszym internetowym sklepie zarówno kosmetyki pielęgnacyjne a także specjalistyczne.

Słońce dla zdrowia

Zimą i jesienią nie mamy takiej możliwości, aby korzystać ze wspaniałej, słonecznej pogody. Dlatego gdy nadchodzi lato, powinniśmy jak najczęściej spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu.

więcej

Powszechne badania zdrowia układu sercowego

W jaki sposób przeprowadzić masowe badania zdrowotne układu sercowego pacjentów? Jakie przykładowe metody można zastosować? Co wnioskują lekarze po serii badań zeszłorocznych? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu. Zachęcamy do przeczytania wniosków na temat stanu polskich...

więcej

Dolegliwości trawienne chorobą XX wieku?

Choroba wrzodowa, dyspepsja, wzdęcia, niestrawność to tylko wybrane problemy, z jakim do lekarza trafiają coraz częściej pacjenci, uskarżający się na dolegliwości trawienne. Jak rozpoznać chorobę?

więcej

Skąd bierze się trądzik?

Różnego rodzaju choroby skóry dotykają bardzo dużą część populacji. Szczególnie narażone są osoby młode, które w okresie dojrzewania muszą zmagać się z wieloma dolegliwościami, wśród których najbardziej powszechnym jest trądzik.

więcej