Proszę czekać...
zamknij

Założenie firmy działającej w branży medycznej jest niezmiernie skomplikowane z uwagi na obostrzenie wieloma przepisami i regulacjami prawnymi. Gdy już uda się pokonać wszystkie trudy u przeciwności administracyjne, warto pomyśleć o odpowiedniej reklamie.

Myśląc o działaniach marketingowych związanych z firmą medyczną, trzeba oczywiście nie zapominać o niezbędnym kanale promocji marki, jakim jest sieć internet. W naszym zestawieniu firm znajdą Państwo przedsiębiorstwa starające się poszerzyć ogólną znajomość swojej marki.

Medycyna

Strona Albothyl

Albothyl

Dodano: 10.06.2014
Albothyl to lekarstwo w postaci globulek dopochwowych, które pozwolą na wyleczenie się z zapalenia pochwy czy różnego rodzaju zagrzybienia. Nasz lek jest wydawany bez recepty (aczkolwiek w przypadku zakażenia pochwy zawsze zaleca się kontakt z lekarzem ginekologiem). Oprócz informacji prasowych i ulotkowych, na stronie Albothylu znajdziecie Państwo również informacje poświęcone zdrowiu kobiety, a także wywiady, w których odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące stosowania leku oraz leczenia najczęstszych schorzeń kobiecych, jak nadżerki, upławy czy grzybice pochwy.
Brak obrazka

Klinika Implantologii

Dodano: 24.11.2014
Krakowska klinika zapewnia wysokiej jakości usługi implantologiczne i stomatologiczne. Ośrodek medyczny pomaga pacjentom z problemami natury zdrowotnej i estetycznej oferują takie specjalistyczne zabiegi jak protetyka, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna czy mikrochirurgia. Ważnym elementem oferty jest także medycyna estetyczna. Krakowska klinika jest bardzo dobrze usytuowana. W pracy wykorzystuje najwyższe standardy, wiedzę i świetną aparaturę techniczną. Dodatkowo, prowadzi specjalne szkolenia z implantologii.
Strona Laserdent

Laserdent

Dodano: 11.12.2012
Czy też masz obawy przed chodzeniem do dentysty? Zapomnij o tym, ponieważ w Laserdent będziesz w stanie wyleczyć zęby przy pomocy lasera. Dzięki dużemu doświadczeniu stomatologów oraz stosowaniu niespotykanej w innych gabinetach dentystycznych technikach będziesz mógł wyleczyć uzębienie bez bólu oraz bez ukrytych kosztów. Dodatkowo Laserdent świadczy usługi wstawiania implantów zębów na miejsce brakującej kości, leczenia kanałowego zębów a także pomocy przy protetyce zębów.
Strona Medox

Medox

Dodano: 11.12.2015
W naszej klinice zapewniamy zarówno komfortowe warunki realizowania poszczególnych terapii, jak też leczenie realizowane w ramach dyskretnych warunków lokalizacji naszej kliniki oraz komfortowych warunków dla naszych pacjentów, dotyczące między innymi uzależnień od alkoholu, leków czy narkotyków. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym pacjentom wykonanie poszczególnych terapii sprawdzonymi oraz skutecznymi metodami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!
Strona Mobilne Badania

Mobilne Badania

Dodano: 10.02.2014
Jeśli planują państwo działania promocyjne w branży medycznej, zapraszamy do zapoznania się z tym, co może zaoferować państwu firma Mobilne Badania, która taką formą promocji się zajmuje. Całościowa oferta obejmuje planowanie planu działań marketingowych na rynku medycznym, w tym organizację szkoleń oraz inne działania. Z pełną ofertą tej formy można zapoznać się na jej stronie internetowej, która znajduje się pod adresem mobilnebadania.pl. Zapraszamy do odwiedzin.
Strona ProClinic Dental

ProClinic Dental

Dodano: 08.07.2016
Świadczymy profesjonalne usługi stomatologiczne we Wrocławiu. Prowadzimy dokładne konsultacje stomatologiczne z uwzględnieniem kompleksowego planu leczenia, często za darmo. Możecie Państwo u nas rozwiązać dosłownie wszystkie problemy w obrębie jamy ustnej i zupełnie odnowić uśmiech. Zachęcamy również dzieci do wizyt adaptacyjnych u dentysty. Chętnie wybielamy zęby, czyścimy je z kamienia, gwarantujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Doświadczona kadra zaopiekuje się Państwem od absolutnych podstaw.

Skąd bierze się trądzik?

Różnego rodzaju choroby skóry dotykają bardzo dużą część populacji. Szczególnie narażone są osoby młode, które w okresie dojrzewania muszą zmagać się z wieloma dolegliwościami, wśród których najbardziej powszechnym jest trądzik.

więcej

Powszechne badania zdrowia układu sercowego

W jaki sposób przeprowadzić masowe badania zdrowotne układu sercowego pacjentów? Jakie przykładowe metody można zastosować? Co wnioskują lekarze po serii badań zeszłorocznych? Tego wszystkiego dowiecie się z tego artykułu. Zachęcamy do przeczytania wniosków na temat stanu polskich...

więcej

Depilacja bikini coraz tańszym zabiegiem kosmetycznym

Dzięki popularności zabiegów kosmetycznych oraz idei dbania o własny wygląd depilacja, a zwłaszcza depilacja bikini, przestała być swego rodzaju tematem tabu, a sam zabieg nie kojarzy się nam już tylko z wieczorną pielęgnacją we własnej łazience, ale i chwilą tylko dla siebie,...

więcej

Dolegliwości trawienne chorobą XX wieku?

Choroba wrzodowa, dyspepsja, wzdęcia, niestrawność to tylko wybrane problemy, z jakim do lekarza trafiają coraz częściej pacjenci, uskarżający się na dolegliwości trawienne. Jak rozpoznać chorobę?

więcej